5top.pl

jak dbac o zdrowie skory

jak dbac o zdrowie skory Pielęgnacja i przycinania brwi najlepiej jest wykonywać w jasnym świetle.

Wybierz obszar, który ma zwracać uwagę. Następnie przyciąć brwi w kierunku wzrostu włosów. Pracuj spowolnienie, z zachowaniem ostrożności. Włosy przycięte zbyt krótki, będzie trzymać się w głupiej modzie. W ciągu kilku dni od ostrożny przycinanie będziesz wiedzieć, czy jesteś na dobrej drodze.www.speed.auto.pl

Wyrywanie brwi Hairs dala Stray

Poza woskowanie, tweezing jest nadal najskuteczniejszą metodą usuwania włosków brwi. Jeśli trzeba zrywać brwi, zachowa czyste pęsety przydatnych do tego celu.

Miej pincety przechowywać w bezpiecznym miejscu i sanitarnej. Nie pozwól nikomu go używać. Niektórzy ludzie mogą chcieć użyć pęsety, aby oczyścić swoje paznokcie. To jest niehigieniczne, a to sprawia, że ? ?pęseta mniej skuteczne. Jeżeli pozwalają na takie wykorzystanie swoich pęsety, przygotować kupić nową parę, gdy kończy się nie spełniają prawidłowo chwycić włosy.

jak dbac o zdrowie skory

Rozpocznij tweezing zwilżonymi brwi. Tweezing po prysznicu jest idealna, ale moczenie obszar brwi z ciepłą myjki przez kilka minut daje ten sam efekt. Grzebień brwi w kierunku ich wzrostu i niech spadają naturalnie w miejscu.

Zdecyduj, które obszary wymagają przerzedzania. Następnie tweeze brwi w kierunku wzrostu włosów. Dla jeszcze patrzeć, zaczynają spodu, od wewnątrz na zewnątrz. Pull każdy włos na zewnątrz, jeden po drugim, aby uniknąć błędów. Bądź ostrożny, niektóre włosy nie odrastają!

Kiedy tweeze środek brwi, uważnie, aby upewnić się, że nie je zbyt daleko od siebie. Zawsze można wrócić później i usunięcia dodatkowych włosków, jeśli potrzebujesz więcej miejsca.

Nie zrywać zbyt wielu włosków z górnej części czoła. Kierowanie oczywistych bezpańskich włosy i cienkie je trochę. Zacznij od środka, a następnie na zewnątrz.

Artykuł napisany przez: www.architektoniczny-beton.pl