5top.pl

jak dbac o zdrowie po czterdziestce

jak dbac o zdrowie po czterdziestce

Plusy i minusy technologii Blu-ray

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Blu-Ray szturm na scenę, wielu z nas zastanawia się, czy to już koniec rewolucji DVD, który otrzymuje odtwarzacze VHS dekady temu.

Być może zastanawiasz się, jakie korzyści technologia Blu-Ray ma do zaoferowania ponad konwencjonalne Podorywkowe i odtwarzacze DVD.powiększanie ust gdynia Rzućmy okiem na wady i zalety systemów Blu-ray i co można oczekiwać od nich.

Za Blu-ray systemów:

1. Wraz z pojawieniem się technologii Blu-Ray, przełożonego rozdzielczości umiejętność nad DVD zostało odnotowane. Z tego powodu wyższej rozdzielczości (1920 x 1080 pikseli vs. maksymalnej analizy dla DVD 720 x 480 pikseli), przełożonego analizy obrazu została osiągnięta. Blu-ray oferuje żywe wyraźny obraz z większą ilością szczegółów.

2. Drugą zaletą systemów Blu-ray jest lepsza klarowność dźwięku na płycie DVD. Technologia Blu-Ray teczki damskie producent wykorzystuje zaawansowaną technologię, zatrudnia wysokiej analizy formatów ścieżki dźwiękowej, które znacznie zwiększają muzyczne doznania jakiegokolwiek filmu lub wykonania muzycznego.

3. najnowsza technologia Blu-ray wyposażony w szereg dodatkowych funkcji, które nie mają DVD. Oto kilka przykładów: Wi-Fi ready (zbudowany w adapterów bezprzewodowych), 1 GB wbudowanej pamięci, PC, poprawy jakości streamingu wideo, odtwarzanie mądry, Multi-formatu BD, 7.1 kanałów dźwięku.

Wady Blu-ray systemów:

1. Jedyną wadą systemu Blu-Ray jest koszt. Ale nawet teraz, istnieje wiele odtwarzaczy Blu-ray, które można kupić po bardzo przystępnej dla przeciętnego właściciela domu (mniej niż $ 200.00), która może zaoferować im doskonały dźwięk i oglądanych filmów.

2. Istnieje również kwestia mniejszej kolekcji tytułów Blu-ray filmu do tytułów DVD w tym czasie. Mimo to szybko się zmienia, gdyż coraz więcej filmów są umieszczane w formacie Blu-Ray, piękno systemu Blu-Ray jest to, że posiada zdolność do odegrania swoje ulubione filmy DVD również zwiększenie ich dźwięk i oglądania. Więc nie ma potrzeby, aby wyrzucić swoją kolekcję DVD!

Wniosek:

Najnowsza technologia Blu-Ray jest znacznie zwiększona zdolność przeciętnego właściciela domu, aby cieszyć się jasne, wysokiej rozdzielczości wrażenia wizualne bez narażania budżetu. Przy zakupie odtwarzacza Blu-ray, upewnij się, że patrzysz na taki, który oferuje obsługę funkcji i popiera jego produkt z solidną gwarancją.

Artykuł napisany przez: