5top.pl

jak dbac o zdrowie historyjka obrazkowa

jak dbac o zdrowie historyjka obrazkowa

Zrozumienie Hair Growth

Istnieje około 80000 do 150000 pęcherzyków na ludzkiej skórze głowy, lecz nie wszystkie są wydajne w tym samym czasie. Wzrost włosów ma charakter cykliczny i włosy rosną około 1000 dni (3 lata), a następnie opiera się na około 100 dni (3 miesiące). ‚Cykl włosów „waha się między ludźmi i zależy od wieku, diety, zdrowia, itp Podczas odpoczynku, stare włosy z ostatniego cyklu’ Hair ‚pozostaje w pęcherzyku, a jeśli nie wypadają od codziennych zabiegów pielęgnacji włosów, jest przesunięty przez nowe włosy ponieważ dorasta pęcherzyka.http://mk-global.com.pl/ Długość włosów jest kontrolowana poprzez długość fazy wzrostu, co nazywa się „anagen ‚. Tempo wzrostu włosów jest około pół cala miesięcznie, a więc jeśli masz rosnące fazę powiedzieć 2 lata, a następnie włosy wzrośnie do około 12 cali. Przy bardzo długich faz wzrostu, włosy rzeczywiście może rozwijać się do nogi!

jak dbac o zdrowie historyjka obrazkowa

Każdy pęcherzyk głowy włosy są niezależne i jednocześnie jeden włosy mogą rosnąć, następny może być odpoczynku. Chociaż teoretycznie nie ma ludzi rozpoznawane okresy linienia, niektóre sezonowy wydalaniem można było zaobserwować w niektórych osób. Niektóre badania wykazały, że może to być spowodowane zmianami hormonalnymi, które mogą mieć miejsce w różnych porach roku.

To naturalne stracić włosy każdego dnia podczas szczotkowania, czesania lub mycia szamponem. Około 50 do 150 włosów można rzucić normalnie, a jednocześnie istnieje szeroka zmienność osobnicza, to zmiany w obrębie danego osobnika, który ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o nadmierne wypadanie włosów. Dopóki nowe włosy są produkowane w tym samym tempie, jak te wypadnięciem, nie będzie żadnej różnicy w gęstości włosów. Jednakże, jeśli jest większa niż tracenie produkcji, występuje utrata włosów. Na przykład, jeśli osoba ta została utraty włosów dziennie 50 i zwiększa się do 100, dwa razy włosy by się obserwowało podczas czesania lub szamponu.
Artykuł napisany przez: