5top.pl

Uroda

Uroda

W dziale „Uroda” prezentujemy nasz kosmetyczny tygodniowy TOP5. Zapraszamy do lektury!

Piąte miejsce zajmują matowe pomadki do ust. Pomadki takie gwarantują długotrwały efekt zmatowienia, utrzymują się na ustach długie godziny i mają przepiękne kolory. Przetestuj sama czy odpowiada Ci taki wygląd Twoich ust czy jednak wolisz pomadki nadające ustom błysk.

Czwarta pozycja należy do wody różanej. Woda różana to naturalny tonik do twarzy, który świetnie radzi sobie z każdym typem cery, delikatnie ją oczyszcza i przywraca skórze naturalne pH. Możesz używać jej zamiast płynu micelarnego do demakijażu lub po prostu oczyszczać nią twarz przed snem.

Nalej odrobinę wody różanej na wacik i po prostu przetrzyj skórę twarzy.

Na trzecie miejsce zasłużyły kosmetyki naturalne. Moda na bycie eko zapanowała również w świecie kosmetycznym. Ogromną popularnością cieszą się kosmetyki oparte na bazie naturalnych składników, pozbawione konserwantów, barwników i substancji zapachowych. Kosmetyki te są popularne w środowisku wegańskim, ponieważ bardzo często nie są testowane na zwierzętach.

Pod dwójeczką znajdują się mocno podkreślone brwi. Niezwykle modne w tym sezonie są brwi podkreślone ciemnym cieniem lub tuszem. Pamiętaj jednak, aby nadać im najpierw odpowiedni kształt, aby uniknąć wrażenia przerysowania.

Pierwsze miejsce na podium należy do lakierów hybrydowych. Lakiery te pozwalają cieszyć się pięknymi paznokciami przez długie tygodnie. Nie odpryskują, nie ścierają się – są po prostu niezniszczalne!

Artykuł napisany przez: