5top.pl

jak dbac o zdrowie film

jak dbac o zdrowie film

Uzdrowienie przewlekłej choroby z Energy Healing

Jeśli czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie dlatego, że Ty lub ktoś jesteś blisko cierpi na jakąś chorobę przewlekłą. Być może próbował wielu sposobów na uzyskanie lepiej: medycynę konwencjonalną, różne terapie alternatywne, zmiana diety. Choć wydaje się to czasem do pracy na chwilę, często nie daje trwałego, zrównoważonego poprawę szukasz.healthandfitness.pl

uzdrawiającej energii może być bardzo pomocne w takich sytuacjach. Ja sam się wyleczyć przewlekłej choroby (zespół przewlekłego zmęczenia lub M. E.), i widziałem wielu przyjaciół i klientów dążyć do zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia za pomocą bioenergoterapii.

jak dbac o zdrowie film

Tak więc, w jaki sposób uzdrawiania energią działa? Opiera się ona na założeniu, że wszystko jest energią; jest to oczywiście nic nowego: Indianie mówili o „siły życiowej” lub „prana”, a chiński o „chi” od czasów starożytnych. W ten sposób patrzenia na świat, jesteśmy czymś więcej niż tylko nasze fizyczne ciała: jesteśmy nasze ciała energii lub są zbyt aura.

Gdy się rodzimy, nasze pola energetyczne są szeroko otwarte. Tak więc, kiedy rzeczy, które są trudne do opanowania się z nami, czujemy się zupełnie wpływu. Te rzeczy mogą być celowe nadużycie, jak krzyczy lub przemocy fizycznej nawet od rodzica lub innej osoby dorosłej. Często jednak to, co się z nami stanie energetycznie nie są zamierzone, i prawie zawsze nieprzytomny. Tak więc, nowa, młoda matka może odczuwać niepokój do swojego nowego dziecka – a dziecko będzie odebrać tego niepokoju i lęku. Albo, bardzo często, nowy brat przyjdzie, a starsze dziecko będzie sobie sprawę, że nie są pępkiem świata – które mogą być bardzo bolesne.

Z biegiem czasu, oczywiście, mamy „mądrych” do tego, a zaczyna się rozwijać strategie nie odczuwają emocje, które są bolesne dla nas.
Artykuł napisany przez: