5top.pl

jak dbac o zdrowie dziecka

jak dbac o zdrowie dziecka

Środki ostrożności podczas korzystania z Inventory Stress

Jeśli próbujesz zmierzyć zależność między stresem i wypadanie włosów przy użyciu inwentaryzacji stres zdawać sobie sprawę z ograniczeń tego wykazu. Na przykład, każdy inaczej reaguje na różne sytuacje, które mogą się różnić w sobie co do nasilenia.

Rozwód na przykład, który przychodzi po miesiącach kłótni i sporów acrimonious jest oczywiście będzie o wiele bardziej stresujące niż rozwód pomiędzy dwoma osobnikami, którzy mniej lub bardziej dojść do polubownego rozwiązania.

Dodano do tego, różne typy osobowości obsługiwać sytuacje w odmienny sposób. Dla osób z osobowością typu A, organizm może być wykorzystany do obsługi sytuacji stresowych zupełnie inaczej od kogoś o osobowości typu B.

Więc używać zdrowego rozsądku podczas korzystania z Inventory stres i być przygotowany, aby dostosować niektóre oszacowania poziomów w zależności od własnych cech indywidualnych.

Jeśli chodzi o ocenę, czy w związku z tym stres i wypadanie włosów są związane w Twoim przypadku, musisz być obiektywny i uczciwy wobec siebie, jak można zmierzyć własne reakcje na sytuacje stresowe. Znasz czynienia z sytuacji stresowej przez dłuższy okres czasu? Czy czujesz w sobie, że jesteś pod wpływem stresu?

Pomiar stresu

Oto kilka prostych metod określania poziomu stresu podczas codziennej rutyny:

mięśnie

jak dbac o zdrowie dziecka

Oddechowy

Pot

Ręcznie Temperatura

PulseMuscles

Świadomie koncentrują się na różnych częściach ciała roboczych swoją drogę w dół od głowy do obszarów twarzy, na szyję, itp Bądź świadomy napięcia mięśni.

Oddechowy

Czy Twój płytki oddech i szybkie? Może to wskazywać, organizm reaguje na stres. Zrelaksowany Ciało ma tendencję do oddychać powoli i głęboko.

Pot

W niektórych osób, hormony związane ze stresem spowodować, że organizm się pocić.
Artykuł napisany przez: